Головна » 2016 » Червень » 8 » «Вчимося навчати німецької»: МДУ долучився до проекту Ґете-Інституту в Україні
09:06
«Вчимося навчати німецької»: МДУ долучився до проекту Ґете-Інституту в Україні

У вересні 2016 року у Маріупольському державному університеті стартує пілотний проект Ґете-Інституту, у рамках якого студенти спеціальності «Мова та література (німецька)» – майбутні вчителі німецької мови зможуть вдосконалити свою мовну та методичну компетентність. Проект, розрахований на три роки, передбачає впровадження методичних матеріалів серії DLL (Deutsch Lehren Lernen – «Вчимося навчати німецької»), розроблених інтернаціональною командою досвідчених фахівців Ґете-Інституту, у навчальний процес факультету іноземних мов.

Згідно з договором про співробітництво, який буде підписаний на початку вересня, студенти 4 курсу спеціальності «Мова та література (німецька)» протягом наступного навчального року будуть працювати з методичними посібниками в режимі Blended Learning, тобто комбінованого навчання (онлайн плюс аудиторні заняття). З цією метою їм буде наданий безкоштовний доступ до онлайн-курсів на платформі moodle Гете-інституту. Тьютором експериментальної групи виступатиме завідувач кафедри німецької та французької філології,  кандидат педагогічних наук, доцент Юлія Кажан, яка закінчила курси тренерів DLL і має відповідний сертифікат.

Отримані знання студенти зможуть використати під час проходження педагогічної практики, для цього до проекту заохочені 5 маріупольських шкіл, на базі яких студенти МДУ проводитимуть свої практичні заняття для учнів, розроблені на прикладі методичного комплексу Ґете-Інституту в Україні.

З огляду на це вчителі німецької мови шкіл-учасників пілотного проекту разом з викладачами кафедри німецької та французької філології МДУ ознайомляться з новою методикою у рамках проходження 12-недільного онлайн-курсу.

По закінченні курсу вчителі та викладачі кафедри отримають сертифікати про підвищення кваліфікації. Кращі учасники курсу будуть відібрані для підготовки мультиплікаторів Ґете-Інституту, тобто тренерів, які у подальшому будуть залучені до реалізації такого проекту в інших містах України.

Читайте також: 3 червня відбувся захист підсумкових науково-дослідницьких проектів «Школи професійної майстерності викладача МДУ» 

 

Переглядів: 1298 | Додав: Прес-центр